Publikováno

Aliexpress pošta zdarma

Na aliexpressu najdete spoustu nejrůznějších produktů, z nichž některé Vám budou doručeny zcela zdarma. Jak poznat které to jsou? V následujícím článku se dozvíte vše potřebné.

Nastavení země

Důležité je, abyste měli předem nastaveno, že nakupujete z ČR. Prohlížeč poté bude vědět, kam má být zboží zasláno a rovnou Vám zobrazí informaci o ceně poštovného. Zemi změníte v pravém horním rohu stránky Aliexpress.com. U položky „Ship to“ jednoduše nastavíte Českou republiku.

Nastavení země - aliexpress
Nastavení země – postup

Jak poznám, zda je poštovné zdarma

Pokud jste nastavili Českou republiku jako Vaše doručovací místo, u každého rozkliknutého zboží se Vám zobrazí výše poštovného do ČR. Pokud je zde uvedeno „Free shipping“, poštovné je zcela zdarma.

Vybírejte pouze z produktů, které mají poštovné zdarma

Pokud chcete vybírat pouze z produktů, u kterých se poštovné neplatí, stačí po vyhledání dané kategorie zaškrtnout políčko týkající se poštovného. To najdete přímo nad zobrazenými produkty. Pokud máte Aliexpress v angličtině, je zde napsáno „Free shipping“. Pokud jste si již přepnuli Aliexpress do češtiny, objeví se pojem „Doprava zdarma“.

Pouze poštovné zdarma
Vyfiltrujte si pouze produkty, které mají poštovné zdarma.

Teď už si jen můžete vychutnat ničím nerušené nákupy zboží, za které nezaplatíte ani o korunu více, než je nezbytně nutné. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, napište nám do komentářů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *