Publikováno

Aliexpress v češtině

Aliexpress má několik překladů svých stránek, bohužel čeština mezi nimi zatím chybí. Nemějte však obavu aliexpress v češtině můžete mít i taky. Stránka nabízí překlad celého webu pomocí google a tento strojový překlad je velmi zdařilý. Občas budete muset přimhouřit oko nad chybným skloňováním nebo necitlivým překladem názvů, ale problémy s porozumněním rozhodně mít nebudete. Tak pojďme na to:

Jako první přejděte na úvodní stránku aliexpressu a pak následujícím způsobem změňte jazyk:

(1.) V pravém horním rohu klikněte na „language“ → (2.) V nabídce klikněte na „vybrat jazyk“ → (3.) Zvolte češtinu.

Aliexpress v češtine - návod
Návod na přepnutí aliexpressu do češtiny

Překlad stránky trvá jen několik vteřin. Většina textů je nyní v češtině, pouze několik odkazů v horní části stránky zůstává v angličtině. Všechny texty v obrázcích samozřejmě také zůstávají v angličtině. Vždy když se prokliknete na další stránku budete muset na překlad několik vteřin počkat, ale není potřeba na nic klikat aliexpress by se měl do češtiny přeložit automaticky.

Aliexpress v češtině byť trochu nedokonalý vám rozhodně usnadní nakupování, především pokud s pojmy, které se běžně objevují na anglických eshopech nemáte zkušenosti. Pro srovnání vkládám jak vypadá aliexpress v češtině a jak v angličtině.

Aliexpress v angličtině
Aliexpress v původní podobě
Aliexpress v češtině
Úvodní stránka Aliexpressu v češtině

Přepnutí aliexpress do češtiny rozhodně není nic složitého a jistě jste to zvládli snadno. Je však pravda, že pokud se zahraničními eshopy nemáte zkušenosti může být změť možností a nastavení poněkud matoucí. Postupně vytváříme celou sérii návodů a doporučení ohledně aliexpressu. Např. se můžete podívat jak je to s poštovným zdarma do česka.

Pokud máte jakékoliv dotazy napiště je prosím do komentářů.

1 komentář u „Aliexpress v češtině

  1. […] v angličtině, je zde napsáno „Free shipping“. Pokud jste si již přepnuli Aliexpress do češtiny, objeví se pojem „Doprava […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *